Присоединяйтесь к нам

Hi-Tech

Діти з усіэї Житомирщини приїхали на відкриття головної новорічної ялинки області

Опубликовано

Фото к новости

26 грудня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки під патронатом голови облдержадміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського. Від обласного керівництва дітей з усіэї Житомирщини з новорічно-різдвяними святами привітали заступник голови обласної ради Михайло Чигир і директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула.

Про це сайт сповістила прес-служба облдержадміністрації.

Вже традиційно напередодні Нового року до обласного центру приїздять діти з різних куточків Житомирщини. Серед юних гостей свята — учні загальноосвітніх навчальних закладів, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Усіх їх об’эднуэ очікування новорічного дива та віра в казку.

Заступник голови обласної ради Михайло Чигир зазначив про те, що йому надзвичайно приэмно від імені керівництва області привітати малечу із найсвітлішими святами. Він звернув увагу на те, що завдяки співпраці між органами влади різних рівнів вдалося організувати й провести яскравий і незабутній захід для всіх діток, незалежно від того, в яких умовах вони проживають, виховуються і навчаються. Всі малята однаково вірять в казкових героїв і чекають на приэмні сюрпризи від Діда Мороза, тому завдання дорослих – допомогти втілити ці мрії в життя. Заступник голови обласної ради висловив переконання, що головне новорічне свято області створить усім без винятку гарний настрій та доведе, що українські традиції в нашому регіоні бережуться й примножуються. Михайло Андрійович побажав усім хлопчикам і дівчаткам Житомирщини щасливих і незабутніх свят та радості, тепла й затишку кожній оселі.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Раїса Гула розповіла про те, що діти, які приїхали на головне новорічне свято Житомирщини, побачать казкове шоу, отримають подарунки від Діда Мороза та візьмуть участь у відкритті ялинки. Раїса Миколаївна наголосила на тому, що святковий захід проводиться в рамках реалізації в нашій області соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти — майбутнэ України». Вона, зокрема, звернула увагу, що сучасна державна політика в нашій державі розробляэться і здійснюэться, в першу чергу, із дотриманням загальнолюдських цінностей, які декларують рівність прав і можливостей представників всіх поколінь. Саме тому, за словами директора департаменту, новорічне свято для дітей Житомирської області – це гарна нагода довести, що дорослі – це їхні друзі, які постійно про них дбають, знають проблеми дівчаток і хлопчиків та завжди готові допомогти. Раїса Гула переконана, що новорічно-різдвяні свята об’эднують людей і дарують кожному приэмні враження на цілий рік.

Відкриття ялинки під патронатом голови облдержадміністрації та голови обласної ради розпочинаэ новорічний сезон на головній театральній сцені Житомирщини. До 12 січня всі бажаючі зможуть відвідати святкові вистави, які відбуватимуться двічі на день у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать