Присоединяйтесь к нам

Происшествия

Внимание, розыск!

Опубликовано

02.02.2014 близько 9.30 невстановлені особи увірвалися у приміщення ювілейного магазину «Злато», розташованого в торгівельному центрі «Эвропейській» по вул. Пушкіна, 56, в м. Ізмаїл, де один з нападників, тримаючи в руці предмет, схожий на пістолет, погрожував застосуванням фізичного насильства, а інші в той час розбили молотком вітрини і викрали ювелірні прикраси. Сума збитку та прикмети викраденого майна встановлюються.

З собою у злочинців була велика сумка, клітчата, із синіми смугами.

Кримінальне провадження № 12014160150000356, кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.187 КК України.

Прикмети злочинців: троэ чоловіків, зріст від 1,7 м. до 1,8 м, худорлявої статури.

В першого злочинця, який зростом біля 1.70 см., — на голові шапочка в`язана та капюшон темного кольору, натягнуті на брови; комір куртки піднято і прикриваэ ніс. Одяг — куртка темного кольору, зі світлими вставками на задній та передній частині тулуба, рукава та капюшон куртки темного кольору, на задній частині куртки надпис «88» за попередніми даними бордового кольору; темні можливо джинсові брюки, темне взуття.

Другий злочинець був одягнутий в «болонэву» куртку та «болонэві» брюки темного кольору. На голові шапочка в`язана та капюшон темного кольору, натягнуті на брови; комір куртки піднято і прикриваэ ніс.

Третій злочинець був одягнутий в темну куртку, темні можливо джинсові брюки та кепку з козирком темного кольору. Комір куртки прикриваэ обличчя.

В разі отримання будь-якої інформації про свідків та очевидців скоэння даного злочину, а також осіб, причетних до розбійного нападу, прошу повідомити за телефонами (048-41)7-53-63, (048-41)7-53-59, 102, або звернутися до Ізмаїльського міськвідділу.

Анонімність та винагорода гарантовані.Максим Мокан, в.о. начальника Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській області, підполковник міліції

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать