Присоединяйтесь к нам

Происшествия

Серед полонених, яких терористи захопили у Слов'янську, э кіровоградці

Опубликовано

Фото к новости

У Слов’янську терористи взяли в полон шістьох українських військових. Інформацію про захоплення підтвердив прес-секретар антитерористичної операції Владислав Селезньов. Половина полонених — з Кіровограда, інша — з Білої Церкви, пише bazaza.net

Як написав у Facebook прес-секретар антитерористичної операції Владислав Селезньов, частина з них захопили в полі, іншу — викрали.

«Наші хлопці потрапили в полон… Страшні реалії реальних подій… Одні були в полі, інших викрали. Деталі всього того, що сталося, ми дізнаэмося. Правда — вона завжди правда, незалежно від того, наскільки вона приглядна», — написав Селезньов.

В інтернеті з’явилося відео прес-конференції, яку дають полонені українські військові і один з лідерів бойовиків Сергїй Здрилюк («Абвер»). Здрилюк повідомив, що троэ захоплених представляють кіровоградський спецназ, троэ інших — 72-ту механізовану бригаду (Біла Церква).

Один з полонених, старший лейтенант Станіслав Вечерок з Кіровограда, повідомило, що бойовики їх не катували.

«Ми знаходимося в камері. Вода э, побутові умови нормальні», — розповів він.

Відповідаючи на питання російських журналістів, чи не захотілося їм перейти на бік «ополчення», військові сказали, що «їм взагалі не хочеться воювати». «В бойових діях виходу не бачу. Що, один одного просто «перемогтися?», — зазначив один з полонених.

По материалам:  www.0522.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать