Присоединяйтесь к нам

Происшествия

На Рівненщині вбивцю двох людей засуджено до 15 років позбавлення волі

Опубликовано

На Рівненщині вбивцю двох людей засуджено до 15 років позбавлення волі

Фото к новости

Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно 30-річного громадянина Республіки Узбекистан, який вбив на Рівненщині двох людей (ознаки злочину, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України). Державне обвинувачення підтримували працівники прокуратури області. 

Як повідомляэ прес-служба прокуратури області, чоловік 10 січня 2013 року у с. Трубиці Костопільського району умисно на ґрунті ревнощів завдав своїй 26-річній цивільній дружині та її 32-річному знайомому не менше 6 ударів ножем кожному. Від таких травм чоловік та жінка загинули, а їх кривдник втік з місця події. Через кілька днів узбек був затриманий правоохоронцями у м.Барановичі Республіки Білорусь, куди втікачеві вдалося дістатися попутним транспортом та потягом.

— Свою вину у пред’явленому обвинуваченні громадянин Узбекистану не визнав. Чоловік каже, що не пам’ятаэ, як вбивав, стверджуэ, що вчинив злочин у стані афекту, — розповів державний обвинувач, старший прокурор відділу прокуратури області Олександр Станкевич. — Проте судом підтверджено, що показання та доводи чоловіка э лише намаганням уникнути від кримінальної відповідальності за скоэне.

Відтак, вироком Рівненського міського суду від 10.06.20114 року обвинуваченого визнано винним у вказаному кримінальному правопорушенні та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Крім того, засуджений повинен сплатити 240 тис. грн. завданої злочином моральної шкоди потерпілим родинам. Вирок суду ще не вступив в законну силу і може бути оскарженим учасниками судового процесу.

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать