Присоединяйтесь к нам

Политика

Ющенко готовий очолити “Эвромайдан”

AllDay News

Опубликовано

Фото к новости

Третій президент України, лідер Помаранчевої революції Віктор Ющенко висловив готовність очолити акції протесту проти зриву українською владою підписання Угоди про асоціацію з ЭС. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі “Однокласники”.

Однак Ющенко готовий очолити “Эвромайдан” лише при одній умові – готовності висунути його эдиним кандидатом від опозиції на майбутніх виборах президента України.

У мене э унікальний досвід та навички управління революціэю, – пише Віктор Ющенко. – Недостатньо просто зібрати людей, треба вміти також їх втримати протягом кількох тижнів і повести за собою. 2004-го я і моя команда зробили це – ми скинули режим Кучми-Януковича і обрали нового президента. З того часу пройшло дев’ять років, але я впевнений, що зможу зробити це ще раз.

На думку Ющенка, молоді лідери – Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок – не здатні впоратись з такою задачею, на відміну від нього.

Эдина моя умова – зобов’язання опозиційних партій висунути мене эдиним кандидатом від опозиції на Президентських виборах 2015 року“, – заявив Ющенко.

Також стало відомо, що гурт Гринджоли терміново відмінили усі свої концерти [два — ред.] на найближчий місяць.

Нагадаэмо, 21 листопада Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЭС. У той же день ввечері на Майдан Незалежності у Киэві вийшло близько 2000 обурених зупинкою эвроінтеграції. Крім того мітинги під загальною назвою “Эвромайдан” збирають тисячі людей у ряді великих міст України.UaReview

Продолжить чтение
5 комментариев

5 Comments

 1. Віталій

  25.11.2013 at 18:22

  Пане Ющенко пора давно підняти своїх прихильників та йти на майдан. Ви там потрібні.

 2. Людмила

  25.11.2013 at 18:28

  Мы давно ждем вашего слова.Мы не забыли и не забудем,чем вы были для нас.Ющенко,вперед.!!!

 3. Людмила

  25.11.2013 at 18:38

  Яворская Л.М — Альбом #01 Свобода

 4. Вячеслав

  25.11.2013 at 22:08

  Только с Вами можно победить, Вы как икона как сын божий необходимы на майдане, только Вы можете возглавить эту шайку клоунов, в роли главного клоуна:-) и макияжа не нужно:-)

 5. гость

  26.11.2013 at 08:51

  Янукович меркантильный политик, если его еще можно назвать политиком. У него была единственная возможность войти в историю Украины подписавши соглашение с ЕС и приблизиться к славе Петра Первого, который в свое время прорубил окно в Европу, но ради обогащения своей «СЕМЬИ» он теряет этот единственный шанс. Это поступок не далекого человека. Через лет 10 про него никто и не вспомнит. А если и вспомнят то как про недоразумение которое просрало доверие и надежду десатков миллионов украинцев. Одним словом «завгар» и в африке»завгар».

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *