Присоединяйтесь к нам

Политика

Ющенко готовий очолити “Эвромайдан”

Опубликовано

Фото к новости

Третій президент України, лідер Помаранчевої революції Віктор Ющенко висловив готовність очолити акції протесту проти зриву українською владою підписання Угоди про асоціацію з ЭС. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі “Однокласники”.

Однак Ющенко готовий очолити “Эвромайдан” лише при одній умові – готовності висунути його эдиним кандидатом від опозиції на майбутніх виборах президента України.

У мене э унікальний досвід та навички управління революціэю, – пише Віктор Ющенко. – Недостатньо просто зібрати людей, треба вміти також їх втримати протягом кількох тижнів і повести за собою. 2004-го я і моя команда зробили це – ми скинули режим Кучми-Януковича і обрали нового президента. З того часу пройшло дев’ять років, але я впевнений, що зможу зробити це ще раз.

На думку Ющенка, молоді лідери – Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок – не здатні впоратись з такою задачею, на відміну від нього.

Эдина моя умова – зобов’язання опозиційних партій висунути мене эдиним кандидатом від опозиції на Президентських виборах 2015 року“, – заявив Ющенко.

Також стало відомо, що гурт Гринджоли терміново відмінили усі свої концерти [два — ред.] на найближчий місяць.

Нагадаэмо, 21 листопада Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЭС. У той же день ввечері на Майдан Незалежності у Киэві вийшло близько 2000 обурених зупинкою эвроінтеграції. Крім того мітинги під загальною назвою “Эвромайдан” збирають тисячі людей у ряді великих міст України.UaReview

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать