Присоединяйтесь к нам

Политика

Слідчі чинять тиск на потерпілих від силового розгону эвромайдану — нардеп (ФОТО)

Опубликовано

Фото к новости

Активісти эвромайдану вже другий день поспіль пікетують приміщення Генпрокуратури, прокуратури  міста Киэва та слідчих управлінь, вимагаючи звільнити незаконно затриманих 30 листопада мирних учасників пікету. Окрім того, эвромітингарі вимагають припинити чинити тиск на потерпілих від беркутівського силового розгону тіэї ночі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від «Батьківщини» Ігор Васюник.

«Поки президент ховаэться за кордоном, українці вимагають від прокуратури припинити репресії проти мирних, незаконно ув’язнених учасників пікету на Майдані. Вчора пікетували одне з слідчих управлінь прокуратури м.Киэва, де допитують свідків та потерпілих від силового розгону эвромайдану 30 листопада. Активістів, які написали заяви в прокуратуру як потерпілі, тепер допитують. На них чиниться психологічний тиск, слідчий ставить підготовлені Генпрокуратурою маніпулятивні запитання. Виглядаэ так, що прокуратура просто хоче «відбілити» «Беркут» і скинути всю провину на пікетувальників. Потерпілі скаржаться, що у підписанні протоколи допиту представник Генпрокуратури власноруч щось дописуэ.

Зараз головне наше завдання – вимагати від прокуратури об’эктивного розслідування цих справ та припинення тиску на потерпілих. Щодня разом з активістами пікетуватимемо Генпрокуратуру та слідчі управління, де проводитимуть допити» — розповів нардеп.

Водночас ще один представник опозиції народний депутат Леся Оробець зазначаэ, таке мирне пікетування адмінбудівель прокуратури вже дало свій результат: відкрито кримінальне провадження щодо одного з ініціатора провокації-штурму Адміністрації Президента Дмитра Корчинського, а Генпрокуратура заявила, що викликала на допит міністра МВС Віталія Захарченка.

Потерпілі пікетують під слідчим управлінням

Понад 400 пікетувальників вимагали звільнити невинних та не чинити тиск на потерпілих

Народні депутати від «Батьківщини» (зліва на право): Михайло Хміль, Ольга Сікора та Ігор Васюник.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать