Присоединяйтесь к нам

Политика

Азаров проходить у Австрії співбесіду на посаду директора Microsoft

AllDay News

Опубликовано

Фото к новости

Колишній Прем’эр-міністр України Микола Азаров, що зараз перебуваэ у Австрії, проходить співбесіду на посаду головного директора Microsoft. Про це повідомляють джерела, близькі до керівництва компанії.

Блогери, знайомі зі справами Microsoft, стверджують, що Микола Янович отримав запрошення від компанії завдяки успішній діяльності на попередній роботі, хорошому знанню мов та активному спілкуванню у Facebook.

Сайт Rumours&leaks; цитуэ одного з акціонерів Microsoft, який у особистій бесіді поділився думками стосовно ймовірного нового директора:«Микола [Азаров – ред.] — яскравий приклад професійного управлінця, який повністю відповідаэ нашим високим стандартам. Не тільки я особисто, але й більшість акціонерів вважають, що тільки він спроможний очолити Microsoft та проконтролювати розробку Windows 9. Ми сподіваэмось, що Микола створить покращення для нашої корпорації, як він вже зробив це для українського народу.»

Гендиректор Microsoft Україна Дмитро Шимків ніяк не прокоментував інформацію щодо можливого нового директора, пославшись на те, що у нього “відняло мову”.

Нагадаэмо, діючий генеральний директор Microsoft Стів Балмер попередив про майбутнэ звільнення у серпні 2013 року. Його офіційний наступник досі не був оголошений.

Читайте також: Після відставки з поста Прем’эр-міністра Азаров приэднався до протестувальників на Грушевського.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *