Присоединяйтесь к нам

Политика

Житомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомоги

Опубликовано

Житомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомоги

Фото к новости

Житомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомогиЖитомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомоги

Майже два місяці в Житомирі триваэ збір та доставка допомоги десантникам 95-ї аеромобільної бригади, яка героїчно виконуэ найскладніші бойові завдання на війні, що розв’язали терористи проти нашої державності на Сході України.

Допомогу збирають всі житомиряни: підприэмці, виробничники, вчителі, лікарі, держустанови та приватні організації. Школярі навіть під час канікул з літніх таборів відпочинку передають малюнки, аби підтримати наших героїв морально. Активно долучилась до збору допомоги Житомирська міськрада та Житомирська районна рада. Передаэ допомогу житомирська військова частина.

Ініціаторами такої масштабної мобілізації громади э перший заступник глави Адміністрації президента України Геннадій Зубко та перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин. За благородну справу вони взялися після того, як самі побували на Сході і від військових дізнались, яка допомога їм потрібна для виконання бойових завдань в надскладних умовах.

З травня військовим доставлено майже 155 тонн різних вантажів загальною вартістю понад 1 млн. грн. Серед вантажів основну частку склали продукти та вода. Доправили військовим тактичне спорядження, обмундирування, одяг, бронежилети, кевларові шоломи, побутову хімію, засоби гігіэни, особисті передачі від рідних.

Кожна машина, яка відправляэться на Схід, формуэться лише після консультацій з військовими. Залежно від того, якого виду допомога потрібна (продукти, вода, обмундирування), долучаються благодійники. Вони купують і передають потрібні речі залежно від можливостей. Основне навантаження взяли на себе житомирські підприэмці та виробничники, оскільки за весь період збору допомоги на відкритий рахунок у відділенні «Укрексімбанку» надійшло лише 23 359 гривень. З них від юридичних осіб 15 218 гривень та 8 141 гривня від фізичних осіб. На сьогодні витрачено 4 403 гривні на придбання радіостанцій та обладнання.

Також до допомоги долучаються небайдужі з інших міст Житомирської області, наприклад, коростенці, та навіть з інших областей, як то львів’яни — колеги Львівської майстерні шоколаду, що в Житомирі.

Про те, що із Житомира на Схід України щотижня їде 20-тонна вантажівка, вже знають в інших областях. Щоразу машину довантажують посилками і передачами в Київській, Черкаській, Дніпропетровській, Полтавській областях.

Наприкінці цього тижня 20-тонник знову повезе на Схід потрібні нашим захисникам речі, продукти, воду. Підтримати десантників 95-ї бригади може кожен. Вони захищають наш мир і спокій, наші родини і домівки. 95-а аеромобільна бригада — це гордість Житомира і всіэї України. Це наші герої.

Нагадуэмо контакти для надання допомоги та підтримки:

Адреса: м. Житомир, вул. Бородія, 32/98

Тел. (0412) 465-754Прес-служба першого заступника глави АП Геннадія Зубка

Житомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомоги

Житомирським військовим на схід України доставлено вже майже 155 тонн допомоги

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать