Присоединяйтесь к нам

Политика

Анжеліка Лабунська відсвяткувала День Конституції та День Бердичева з військовими 26-ї Бердичівської артбригади

Опубликовано

Фото к новости

28 червня 2014 року, у День Конституції та День міста Бердичева, народний депутат України від 63 виборчого округу Анжеліка Лабунська відвідала частину 26-тої Бердичівської артбригади, що наразі дислокуэться у Херсонській області. Головна мета візиту — ознайомитися з умовами перебування солдат на службі та підтримати військових, які у ці святкові дні знаходяться далеко від своїх рідних та близьких.

«Зараз надзвичайно складний момент — ми, по суті, знаходимося у стані неоголошеної війни з сусідньою державою. Мобілізовані хлопці прикладають максимум зусиль для захисту цілісності нашої країни як на Сході, так і на Півдні України. Всі наші думки та молитви — лише про них, аби вони повернулися до своїх сімей живими і здоровими. Саме тому я не могла не поїхати до них, не підтримати. І я дуже рада, що в ці святкові дні я тут, з нашими військовими в Херсонській області», — поділилася народний депутат України Анжеліка Лабунська.

До військової частини депутат прибула не з пустими руками: окрім предметів першої необхідності та індивідуальних гігіэнічних наборів вона привезла військовим 15 бронежилетів «Корсар М», що мають один з найвищих ступенів захисту в Україні, медикаменти для військового госпіталю. Так само передала вона і листи бердичівлян до Захисників України, які відгукнулися на акцію «Напиши листа», що проводилася нардепом протягом тижня.

Впродовж свого візиту у військову частину Анжеліка Лабунська мала змогу побачити умови, в яких перебувають військові: вона побувала у медичний частині, їдальні, на полігоні. Вона також встигла поспілкуватися з особистим складом бригади: всі найболючіші питання пообіцяла найближчим часом озвучити у Верховній Раді України та їх з початком роботи сесії.

На шляху до Киэва Анжеліка Лабунська відвідала військову частину МВС України у Маріуполі, якій так само передала бронежилети, медикаменти та продукти харчування. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук:Прес-служба народного депутата України Анжеліки Лабунської

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать