Присоединяйтесь к нам

Политика

Сегодня в Киеве осудят Яценюка, Кличко и Тягнибока

AllDay News

Опубликовано

Печерский районный суд Киева продолжит в понедельник, 5 августа, заседание по иску гражданки Веры Ивановой к лидерам трех оппозиционных фракций: Виталию Кличко, Арсению Яценюку и Олегу Тягнибоку относительно блокирования работы Верховной Рады, сообщили News24UA в пресс-службе партии «УДАР».

Заседание назначено на 14:00.

«На заседании 5 августа, по нашей информации, будут представители Верховной Рады, которые вовлечены в судебный процесс на стороне Ивановой и будут выступать вместе с ней. Привлечение представителей ВР фактически доказывает, что процесс является политически мотивированным, поскольку никаких правовых оснований для привлечения Председателя Верховной Рады непосредственно к судебному процессу не было», – сказал юрист «УДАРа» Владимир Бондаренко.

Он также отметил, что во время судебного заседания 3 июля в качестве третьего лица на стороне истца был привлечен Председатель Верховной Рады Владимир Рыбак. Собственно из-за привлечения спикера и объявили перерыв в судебном заседании до 5 августа.

Напомним, гражданка Вера Иванова обратилась в суд с административным иском к лидеру фракции «УДАР» Виталию Кличко, лидеру фракции ВО «Батькивщина» Арсению Яценюку и лидеру фракции ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку. Она требует признать неправомерными действия оппозиционных лидеров по организации и блокированию работы Верховной Рады Украины.

Отметим, что в августе 2011 года в Печерском райсуде Киева рассматривался иск той же гражданки Ивановой к экс-премьеру Юлии Тимошенко. Она требовала опровергнуть заявление экс-премьера о том, что арестовать ее приказал Президент Украины Виктор Янукович.

Продолжить чтение
1 комментарий

1 комментарий

 1. гость

  06.08.2013 at 15:01

  СУДИ СУДЯТЬ ТАК ЯК ВИГІДНО ВЛАДІ,

  Після проведення позачергових виборів в селі Софіївська Борщагівка 27 травня 2012 року та фальсифікацією їх, кандидати в депутати та кандидат на посаду сільського голови подали до суду. Не зважаючи на надані докази фальсифікацій, всі суді без виключення коли читали ухвалу опускали очі та «млямлили» собі під ніс. Але, це їм в обов’язковому порядку приказала зробити адміністрація президента, бо земля в селі Софіївська Борщагівка дорога, та і потрібно іще владі до розвалить відділення «Совки» ДП НДВА «Пуща Водиця», тому всіх депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та сільського голову Кудрика Олеся Тимофійовича, було призначено губернатором Присяжнюком Анатолієм Йосиповичем. А Кудрик О.Т. вже на першій сесії 11 червня 2012 року вкотрий раз порушив Конституцію України , а саме ст. 19 та ст. 141 та визначив Софіївсько-Борщагівську сільську раду СЬОМИМ СКЛИКАННЯМ ТА РОЗПОЧАВ НУМЕРАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЙ З ПЕРШОЇ, цим порушив 2.Закон України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)»

  3.Рішення Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009

  4.Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»

  5.Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  6.Закон України «Про державну службу»

  7.Кримінальний Кодекс України

  Але знову всім державним структурам начхати про те яке ж буде чергове скликання при проведені чергових виборів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради в жовтні 2015 року, адже в них була в плані найбільша земельна афера по руйнуванню ДП «Пуща Водиця» та заграбастання у власну кишеню дорогих земель села Софіївська Борщагівка. Для цього в жовтні 2012 року перед виборами до Верховної Ради України в село Софіївська Борщагівка приїжджав голова Київської обласної державної адміністрації, заступник міністра аграрної політики та продовольства Бісюк І.Ю, голова Киїєво-Святошинської районної державної адміністрації Заєць О.В., та інші які селянам села Софіївська Борщагівка обіцяли виберіть лише Партію Регіонів, і буде вам земля. Присяжнюк А.Й. зробив довіреною особою Дробікова О.О. (насправді Болотюк О. але ніхто не хоче та не буде перевіряти бо це не вигідно владі яка планує повністю забудувати село Софіївська Борщагівка багатоповерховою житловою забудовою на цьому збагатитися а потім віддати її вже під Київ, з розбитою інфраструктурою та прикрити всі злочинні махінації з землею).

  Так і сталося в жовтні – грудні 2012 року одноосібно в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон Микола Іванович підписує розпорядження про виділення земельних ділянок, а в грудні більше 1800 державних актів вже були готові.

  Працівників відділення «Совки» державного підприємства науково-дослідного виробничого агрокомбіту «Пуща Водиця» більше 300 чоловік змусили написати заяви про добровільне звільнення. Керував цим процесом Дробіков О.О. який іще з кожної людини взяв по 1000 гривень за те що роздавав державні акти на землю.

  А найголовніше те що у Публічній кадастровій карті є земельні ділянки площею 65 га, 25га , 5 га на одну конкретну особу, а працівники «Совки» отримали по 0,05-0,09 га.

  Крім цього до суду Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області по звернення народного депутата Олійника подала позов на скасування 61,85 га. Але чомусь вибірково лише жителям села. Та і суди по різному розглядають справи – одні в господарському, інші адміністративному.

  Тобто СУДИ Є ОДНІЄЮ З ЛАНОК КОРУПЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ПІД ЧІТКИМ ПРОВОДОМ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТА ЇЇ КЕРІВНИКА ЯНУКОВИЧА В.Ф.

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *