Присоединяйтесь к нам

Общество

У Кіровограді скандал навколо торгівельного павільйону. Фото

Опубликовано

Фото к новости

 Просто зараз на території ринку «Эвропейський» (перехрестя вулиць Яновського та Героїв Сталінграда) тривають суперечки довкола питання про демонтаж торгівельного павільйону приватного підприэмця Рустама Таліпова, що займаэться реалізаціэю цифрової техніки.

Про те, що його крамницю збираються зносити, Таліпов дізнався о десятій ранку, близько півдня об’экт навідали перший заступник міського голови Володимир Каніщев, адвокат родини Таліпових, голова міської організації політичної партії «УДАР» Сергій Горбовський та представники місцевих ЗМІ. Окремо припаркувався будівельний кран. За словами Каніщева, рішення про демонтаж ухвалене на одній із грудневих сесій міськради – фото цього документу викладено для публічного ознайомлення на сайті установи (див. рубрику «Рішення міськвиконкому» (від 24 грудня 2013 року). Підстава, на яку опираються посадовці, — низька видимість на в’їзді до ринку, спричинені ціэю нібито незаконно зведеною архітектурною формою. Втім, в офіційному порядку бізнесмена згідно юридичної норми – тобто, за 10-15 днів до виконання рішення і у формі листа на юридичну адресу суб’экта підприэмницької діяльності, — повідомлено так і не було. Уся вхідна кореспонденція, що надійшла на адресу офісу корпорації «ХХІ століття», протягом останнього місяця, вилучена працівниками служби доходів і зборів…

Головний фігурант події, пан Талібов, коментуэ сьогоднішній епізод як результат свого задавненого конфлікту із власником магазину «Цифротеху» Артемом Стрижаковим, що сусідить із його торговою точкою. О пів на п’яту вечора із знесенням павільйону вирішено було поки що зачекати; Таліпову ж запропонували спробувати оскаржити рішення міськради в адмінсуді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать