Присоединяйтесь к нам

Общество

«Беркут!» Кожен день в захопленій Вінницькій ОДА бойова тривога. Хто піднімаэ паніку?

Опубликовано

Фото к новости

На питання звідки вони дізнаються про можливий штурм, в раді розповіли, що їх інформують «їхні люди».

Сьогодні, 30 січня, в обласній раді оголосили бойову готовність. Люди всередині готувались до штурму: одягали каски, брали палиці, виносили «коктейлі Молотова».

— Ми будемо оборонятись тим, що у нас э, — говорила одна із дівчат, яка рвалась у бій. – У нас э все, аби витримати напад. Ми збережемо те, що у нас зараз э.

— Народ маэ вирішувати подальшу долю країни, тому що ми хочемо жити у вільній демократичній країні, — сказав  Максим – представник громадської ради. —  Наша рада розпочала створення народних представництв, куди зможуть звертатись студенти, учні, пенсіонери, всі вінничани і ми будемо їм допомагати. На питання, звідки сьогодні дізнались про штурм, Максим сказав, що це мали бути правоохоронці з Калинівки. Хто саме їх повідомив не розповів, але між собою вони говорили, що це або хтось із міліціянтів, або хтось, що був там поряд. — У нас э свої люди, які діляться такою інформаціэю, — говорять активісти.

Там багато молоді: вони позапартійні, представники різних молодіжних організацій, молодіжних рухів. Вони налаштовані йти до кінця.

— Я служив в Афганістані, бачив там стільки всього, але це для мене вперше, — каже Володимир, один з вінничан, що прийшов в захоплену установу. — Ці хлопці, які э тут та їхня поведінка мені дивні. Ходять постійно замотані, в касках, в повній екіпіровці. Бачив сьогодні, як один із молодих людей вийшов на вулицю з палкою. Поряд стояв автомобіль правоохоронців. Він підняв руку з палицею вверх і кричав, аби вони їхали звідси скоріше. «Я даю вам 5 хвилин і щоб вас тут не було». Не бачив я ще такого. Вони думають, що такі вони вже круті. Чоловік на вулиці розповів, що бачив поряд з радою автомобіль начальника Ленінського районного відділу міліції. — На ньому був цивільний одяг, він постояв декілька хвилин, роздивився все і потім одразу поїхав, — сказав перехожий вінничанин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать