Присоединяйтесь к нам

Общество

На Вінниччині пройшов семінар «Дні архітектурної науки пам’яті Антонія Крейчі»

Опубликовано

Фото к новости

До 100-річчя від дня народження видатного українського архітектора Антонія Крейчі в обласному краэзнавчому музеї сьогодні, 30 січня, відбувся VI обласний семінар.

У семінарі взяли участь начальник управління містобудування та архітектури ОДА – головний архітектор області Сергій Царенко та представники архітектурної галузі області.

Сергій Царенко зазначив, що протягом 2008-2009 років, коли відбувалися виставки під гаслом «На рубежі знаменних дат» було розпочато вшановування пам’яті зодчих, які доклали значних зусиль для архітектурного розвитку краю.

Він коротко розповів про професійну діяльність Антонія Крейчі та наголосив на значному внеску видатного архітектора на Вінниччини. А саме, про те, що Антоній Крейч розробив понад 80 різних проектів, зокрема 24 проекти планування міст і селищ, 21 проект будинків і споруд та 37 проектів малих архітектурних форм.

Серед об’эктів планування — парки у Вінниці та Могилеві-Подільському, сквер-бульвар у Тульчині, центральні частини у таких населених пунктах як — Козятин, Бар, Бершадь,Могилів-Подільський, Ямпіль, Липовець, Літин, Тиманівка.

В ході засідання присутніми було заслухано доповіді, щодо актуальних завдань органів містобудування та архітектури області та про проблемні ситуації розміщення об’эктів у сучасних умовах.

Після короткої перерви присутні мали змогу взяти участь в урочистому засіданні історичного клубу «Зодчий Антоній Крейчі та його ХХ століття (до 100-річчя від дня народження)». В рамках семінару відбувся перегляд телефільму, презентація ювілейного буклету про Антонія Крейчі та заслухано повідомлення у вигляді спогадів та нововиявлених матеріалів про видатного зодчого.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать