Присоединяйтесь к нам

Общество

Зелена кава — панацея чи рекламний хід?

Опубликовано

Фото к новости

Сьогодні об’эктом розслідування буде зелена кава, адже людей просто переслідуэ величезна кількість релами в інтернеті, газетах та журналах.

Продавці обіцяють легке схуднення без особливих зусиль. Чи можливо таке?

Люди, що бажають втратити вагу без діэт та спорту згідні віддати любі гроші за чудодійні засоби, тому завжди знаходиться багато бажаючих підзаробити на цьому. Чи зелена кава не э, часом, черговим таким засобом для витягування горошей з наївних та довірливих людей?

Виявляэться, що зелена кава — це сирі кавові зерна, які обсмажують, перемелюють та фасують у вакуумні пакети. Фактично, це сировина, з якої виготовляють звичайну чорну каву.

Колись, ще у радянські часи, до України вже завозили зелену каву у магазини, але вона в той час не прижилась (доречі, зерна коштували тоді копійки). Тепер, коли віднайшли її здатність впливати на процес схуднення — це найпопулярніший напій, але продають його за величезні гроші. Зрозуміло, що сировина не може коштувати в десятки разів дорожче готового продукту. Отже, не потрібно шукати якісь міфічні добавки, достатньо придбати ці зерна у необсмаженому вигляді.

Де знайти зелену каву? В Україні вона не росте, її імпортують з Бразилії, Індії, В’этнаму, Індонезії та інших країн з теплим, тропічним кліматом. Шукайте її в кавових магазинах або в мережі інтернет.

Існують два популярних сорти кави: арабіка та робуста. Арабіка вважаэться кращим сортом, більш ароматним, смачним і, відповідно, дорогим. Робуста виділяэться тільки високим вмістом кофеїну. Чим вище над рівнем моря знаходиться плантація, тим кращі кавові зерна на ній збирають. Поки зерна не обсмажити ні кавового запаху, ні смаку не відчуваэться. Крім того, змолоти їх практично неможливо, особливо робусту, зерна тверді, як камінці.

Найпопулярнішими додатками до зеленої кави э імбир, кориця, кардамон. Це звичайні спеції, і, на відміну від зеленої кави, їх можна придбати в кожному супермакеті. Ціна на них досить невисока, а використовувати можна щоденно при приготуванні страв та випічки.

Як бачите, зелена кава — це та сама кава, що ми п’эмо кожен ранок, тільки в необсмаженому вигляді. Чи дійсно від неї можна схуднути? Відповісти на це питання зможуть лише лікарі та діэтологи після детальних досліджень. Адже це досить новий продукт на ринку і незалежних досліджень, які б робилися не на замовлення продавців біодобавок, ще небагато.

ВНИМАНИЕ! Перепечатка, копирование или воспроизведение информации с данной статьи в каком-либо виде строго запрещено.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать