Присоединяйтесь к нам

Общество

Як живуть і тренуються резервісти у військовому таборі під Житомиром

Опубликовано

Фото к новости

Ранній підйом, пізній відбій, а між тим постійні тренування — у таких умовах живуть житомирські резервісти під час військових навчань. Їх табір розташований на березі Тетерева поблизу с. Перлявка. За річкою — траса, тому військовим треба бути готовими до будь-яких несподіванок.

На території табору три великих намети — у двох військові відпочивають, а в третьому їдять. Готують на місці — на польовій кухні.

На умови у військовому таборі ці резервісти не скаржаться. Людей непокоїть, що влада ніяк не визначиться з датою демобілізації і, звісно, фінансове забезпечення.

«Сказали спочатку, що йдемо на 10 днів, потім на 45 днів, а потім взагалі сказали, що ще може на 45 днів. Невідома ситуація. Це основна проблема, бо нас вдома чекають. Хотілося б якоїсь конкретики, щоб нас просто не обманювали. Ми патріоти і чесно прийшли. Тут кожен прийшов сюди добровільно. За два місяці ми отримали 800 гривень. Те, що говорять, що нас забезпечують фінансово — це неправда», — розказуэ 38-річний сержант Андрій Дідур з Бердичева. Вдома на нього чекаэ дружина і двоэ дітей.

Втім, очільники держави переконують: найближчим часом усі ці питання будуть вирішені — ті, хто мобілізувався у першій хвилі, незабаром зможуть повернутися додому, а зарплатню бійцям української армії підвищать.

Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать