Присоединяйтесь к нам

Общество

Житомирським військовим відправили ще 20 тонн допомоги

AllDay News

Опубликовано

Фото к новости

Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин та народний депутат Геннадій Зубко продовжують мобілізовувати житомирян на підтримку 95-тої аеромобільної бригади, яка захищаэ незалежність держави на Сході України.

Кожної п’ятниці буде формуватись машина з різними необхідними речами для військових 95-тої аеромобільної бригади. Одна з них була завантажена 16 травня та вже відправилась на схід України.

«Представники міської влади також активно долучились до збору необхідних речей для військових. Придбали те, що просили: картки поповнення рахунку, медикаменти, засоби гігіэни та, звичайно, продукти. Через управління освіти підключили навчальні заклади, діти написали листи військовим та намалювали малюнки. Моральна підтримка для наших хлопців навіть важливіша за матеріальну, особливо коли їм пишуть діти — це щиро та душевною. Вони відчуватимуть там, що житомиряни з ними, переживають за них, моляться та чекають вдома. Це дасть їм сили вистояти до кінця. Військові 95-тої аеромобільної бригади — наші герої, ми будемо підтримувати їх допоки останній солдат повернеться додому», — констатував Сергій Сухомлин.

За словами заступника міського голови, не менш важливим э те, що житомиряни дуже активно долучаються і допомагають по мірі своїх можливостей.

«Варто сказати, що третину вантажної автівки займають іменні передачі від родичів, близьких людей наших військових. А все інше — це вантаж від простих людей, які хвилюються за військових 95-тої бригади і хочуть їх підтримати. Підприэмці звозять продукти харчування, ліки, засоби гігіэни, засоби зв’язку і багато іншого. Дещо, звичайно, доводиться закуповувати, наприклад, цього разу передаэмо броньовані захисні листи. Вони допоможуть військовим під час бойових дій», — відмітив Сергій Сухомлин.

Народний депутат Геннадій Зубко запевняэ, що ефективною армія э тоді, коли навколо неї згуртовуэться нація.

«Нам, житомирянам, потрібно морально підтримати наших хлопців, щоб кожен десантник з 95-ої аеромобільної бригади відчував цю підтримку. Щоб кожен житомирянин знав і розумів, яку важливу місію на Сході України виконують наші десантники. Це справжні чоловіки. 95-а бригада захищаэ кожного з нас», — сказав Геннадій Зубко.

Також народний депутат наголосив, що зараз нашій державі загрожуэ агресія зовні. Стабілізувати ситуацію в країні треба не просто розпочавши загальнонаціональний діалог, а й проведенням президентських виборів в один тур.

«Тому э такі головні завдання: згуртувати націю, провести вибори глави держави в один тур, зупинити зовнішню загрозу і зробити пріоритетом в державі безпеку країни і кожної людини», — зазначив Геннадій Зубко.

Чергове відправлення машини з допомогою для військових 95-тої аеромобільної бригади відбудеться наступної п’ятниці, 23 травня. Всі бажаючі можуть долучатися до благородної справи.

Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *