Присоединяйтесь к нам

Общество

Волинська Самооборона знайшла спосіб постачання бронежилетів

Опубликовано

Фото к новости

Волинські самооборонівці відшукали альтернативний спосіб постачання бронежилетів. Привозитимуть їх аж з Німеччини. Про це розповіли координатор Самооборони Майдану Андрій Хведчак та його заступник з матеріально-технічного забезпечення Сергій Чуріков, — повідомляэ прес-служба Самооборони Волині.

Як повідомили самооборонівці, завод із виготовлення бронежилетів «ТЕМП», в якого усі замовляють бронежилети, не встигаэ виготовляти амуніцію. Цьому не дозволяють виробничі потужності.

Завдяки представникам влади з районів, місцевих меценатів та людей, які жертвують гроші у скриньки, Самообороні вдалося купити більше п’ятдесяти бронежилетів американської фірми «CONDOR».

Вага бронежилета удвічі менша від тих, які закупляли у «ТЕМПі» — 7,5 кілограм. Ціна – близько 3 тисяч гривень, проте вона може коливатися в залежності від способу доставки.

«Бронежилет – один із найдорожчих засобів захисту тіла бійця. Самооборона уже змобілізувала на бронежилети, що йдуть на батальйон «АЙДАР» порядка 140 тисяч гривень», — повідомив Сергій Чуріков.

Кожна одиниця бронежилета перевозиться особисто одніэю людиною, адже діэ ембарго на ввезення подібних товарів у великій кількості вантажівками. Проте існуэ законний метод перевезення одніэю людиною одного бронежилета.

По материалам:  www.0332.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать