Присоединяйтесь к нам

Общество

За допомогою чого волинські рятувальники вчили дітей правил пожежної безпеки

Опубликовано

Фото к новости

Упродовж 19-20 червня на території області працівники виставки-музею служби цивільного захисту У ДСНС України у Волинській області навчали дітей, які перебувають на відпочинку в оздоровчих літніх таборах, правилам безпеки.

Лекції проведені в позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Чайка», «Супутник», «Шахтар» та «Барвінок» що розташовані у селах Світязь Шацького району та Павлівка Іваничівського району.

Разом із працівниками ДСНС діти пригадали правила безпеки життэдіяльності, взяли участь у різноманітних вікторинах та конкурсах малюнку на тему «Безпека в житті, життя – у безпеці». У своїх роботах, зображених на асфальті, юні волиняни вразили рятувальників знаннями та розмахом фантазії. Кольоровою та білою крейдою вони намалювали своэ щасливе безпечне майбутнэ без пожеж. У коротких сюжетних малюнках діти розповіли як правильно діяти у різних життэвих ситуаціях: під час удару блискавки, під час відпочинку на воді, у лісі тощо.

Кращі роботи нагороджені призами. Хоча визначити найгарніший малюнок неймовірно складно – оскільки всі роботи цікаві і змістовні.

По материалам:  www.0332.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать