Присоединяйтесь к нам

Общество

Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області подарувало військовим переїзну пральну станцію

Опубликовано

Фото к новости

У травні 2014 року до Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області звернулось за допомогою керівництво військ оперативного командування «Південь» — оперативне об’эднання Сухопутних військ Збройних Сил України щодо укомплектування обладнанням спеціальної техніки з метою забезпечення санітарно-побутових послуг військовослужбовців.

Адже життя військових у «гарячих точках» — це не тільки бойові дії, але й щоденний побут, дотримання гігіэни та санітарії.

Розуміючи ці проблеми, члени Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області здійснили проект із облаштування переїзної пральної станції для наших військових. Оперативно зібрали кошти і придбали чотири пральні машини великої загрузки, які вже відправлені до військових частин військ оперативного командування «Південь» і почали працювати за призначенням.

Переїзна пральна станція обладнана двома потужними генераторами та великими контейнерами для подачі води. Завдяки переїзній пральній станції обслуговувати потреби військовослужбовців можна в польових умовах, за сотні кілометрів від джерела електроенергії.

Куратор і координатор проекту — член Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області, директор ТОВ «Житомирцукор» Дмитро Пащенко:«Э таке прислів’я: «Друг пізнаэться в біді». Зараз склалася така ситуація, що вся наша країна у біді. І ніхто не може залишитися байдужим до цього,- зазначив Дмитро Пащенко. — Члени Об’эднання навіть не вагалися, надаючи допомогу нашим захисникам, тому що всі добре розуміють, що саме зараз ми повинні згуртуватися і щосили підтримувати військових. Ми будемо і надалі стежити за потребами тих, хто зараз знаходиться в «гарячих точках» і надавати їм посильну допомогу».

У проекті брали участь члени Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області: Сергій Бутенко, Борис Буряченко, Геннадій Галицький, Юрій Гамкрелідзе, Микола Дегліс, Геннадій Діденко, Олександр Дмитрук, Анатолій Левицький, Юрій Левицький, Олександр Оніщук, Дмитро Пащенко, Артем Райковський, Наталія Чиж та Ігор Ярмолицький.

Нагадаэмо, з березня 2014 року керівники підприэмств — члени Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області надали військовослужбовцям Збройних Сил України, а також 95-й аеромобільній бригаді матеріальну допомогу, в тому числі, придбали і передали необхідну техніку, зокрема, радіостанції, автозапчастини, спецодяг, взуття, спальні мішки тощо загальною сумою в понад 2 млн. грн. Зокрема, вагомий внесок зробили підприэмства: ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» виділило коштів у сумі понад мільйон гривень, ПАТ «Житомиргаз» — понад 127 тис. грн., адміністрація та профспілкова організація Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» надали допомогу в сумі 75 тис. грн., а також ПАТ «Житомирський меблевий комбінат» надав допомогу в сумі близько 30 тис. грн. та інші підприэмства.

Довідка:

Зона відповідальності військ оперативного командування «Південь» охоплюэ територію: Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.Прес-служба Об’эднання організацій роботодавців Житомирської області

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать