Присоединяйтесь к нам

Общество

Скандалом довкола літнього майданчику на вул. Тершаківців зацікавились чиновники

Опубликовано

Фото к новости

Питання про розміщення літнього майданчика біля піцерії, який сьогодні демонтували активісти «Автономного опору», пропонують винести на громадське обговорення.

Про це 032 повідомив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.

Павлів зазначаэ, що э різні думки мешканців щодо розміщення цього літнього майданчика. Мовляв, частина мешканців проти встановлення майданчику на клумбі з квітами, інші – не бачать в цьому нічого поганого.

 «Э дві території, які виділялися під літній майданчик. Перша — вздовж будинку, в два ряди. Вони отримали на це дозвіл. Потім виник спротив мешканців, які були незадоволені тим, що не залишилося місця на хіднику. Ми їм відмовляли у збільшенні площі, в тому числі – на травнику. Упродовж двох років постійно відбувався перехід мешканців: одні виступали за, інші – проти. В кінцевому результаті було написано узгоджувальний лист, в якому були перераховані будівельні роботи, які хочуть отримати мешканці будинку. Тому слід винести це питання на громадське обговорення», — зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.

Нагадаэмо, активісти «Автономного опору» разом із львів’янами демонтували літній майданчик, який адміністрація піцерії встановила на новій клумбі з квітами. 

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать