Присоединяйтесь к нам

Общество

Інформацію про «пожертви», які батьки дають за вступ дітей до дитсадку, опублікували в інтернеті

Опубликовано

Фото к новости

Судячи з документу, на гроші батьків найбільше купують меблі, комп’ютери та побутову техніку. А чи необхідна дітям фігура Божої матері?

У переліку звітності різні речі – ліжка, шафи, столи та стільці, комп’ютери та принтери, трапляэться навіть церковна атрибутика. До прикладу, в одному із садочку на гроші батьків придбали статую Божої матері. 

Відтепер батьки можуть дізнатися, куди йдуть гроші, які вони дають при вступі малюка до дитячого садочку. На сайті управління освіти ЛМР батьки школярів можуть ознайомитись з фінансовою звітністю. Як розповіла Галина Слічна, начальник управління освіти, це суттэво зменшило скарги мешканців.

«Завжди батьки звертались анонімно. На прохання представитись, чи конкретизувати, про який садочок йде мова, не було інформації. Після того, як ми повністю розмістили на сайті управління освіти і міської ради інформацію про надходження благодійних коштів і внесків від батьків в установи міста, це частково вирішило проблему. Батьки побачили, куди йдуть їхні кошти. Там, де вони побачили, що в установи надходжень нуль, а батьки здають гроші, звичайно, що були звернення. Зараз, під час електронної реэстрації, в мене таких звернень не було», — розповіла Галина Слічна, начальник управління освіти ЛМР.

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать