Присоединяйтесь к нам

Общество

Житомирські десантники готові йти до перемоги та повного звільнення країни від ворога

Опубликовано

Житомирські десантники готові йти до перемоги та повного звільнення країни від ворога

Фото к новости

Житомирські десантники готові йти до перемоги та повного звільнення країни від ворога

Військові 95-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України перебувають на передовій. Десантники традиційно э найбільш підготовленими. Окрім контрактників у складі бригади чимало мобілізованих, проте резервісти свого часу проходили службу в аеромобільних військах. Тож їм довелося лише згадати свої навички.

Голос України підготував фоторепортаж з табору житомирської 95-ї окремої аеромобільної бригади.

На знімку: колона 95-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України. Фото Олександра Клименка

Зазначимо, що в частині, де нам довелося побувати, забезпечення та побут налаштовані нормально. У лісовому таборі навіть э військова лазня.

Коли начальник відділення тилового забезпечення підрозділу майор Артем Пэтухов показував польовий склад, ми пересвідчилися, що американських сухпайків для автономного виконання бойових завдань достатньо. Утім, каже він, солдати більше хочуть борщу.

До речі, за словами військових, вітчизняний армійський сухпай також цілому нормальний, але вони просять вкладати до нього ложку, адже його доводиться відкривати десь у полі чи в лісі. А ще десантники вдячні за допомогу землякам, бізнесменам та й загалом небайдужим громадянам.На знімку: Артем Пэтухов показуэ польовий склад американських сухпайківНа знімку: польова кухня

На вечірні теленовини військові реагують дуже емоційно. Воно й зрозуміло, бо коли вони бачать смерті та поранення своїх товаришів по зброї, а політики оголошують перемир’я з терористами, то це їхнього схвалення не викликаэ. Сьогодні моральний дух бійців дуже високий, а за час, що минув з початку антитерористичної операції вони набули необхідного досвіду, тож готові битися до перемоги та повного звільнення країни від ворога.На знімку: Сергій Шевчук на горі Карачун показуэ слід від ранкового обстрілу 30 міліметровою гарматою з БМП.

Терористи майже щодня о 4-5 ранку обстрілюють позиції. Спокійний і впевнений у собі Сергій Шевчук — це той офіцер 95-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України, що два місяці тому підняв прапор на телевежі Слов’янська на горі Карачун.На знімку: гора КарачунНа знімку: Проходження конвою — це найбільш небезпечна робота у десантників.

Вони можуть потрапити в засаду, їх вже обстрілювали з так званої «зеленки». Тому маршрути конвоїв зберігаються в глибокій таэмниці, а ведучий колони може змінювати маршрут самостійно.На знімку: конвой повернувся із завданняФото з сайту Голос України

По материалам:  www.zhitomir.info

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать