Присоединяйтесь к нам

Общество

Житомирські активісти відзвітувалися про зібрані кошти під час благодійної ярмарки

Опубликовано

Фото к новости

8 червня під час благодійної ярмарки проведеної ВГО «Демократичним Альянсом Жінок» спільно з ГО «Молоддю Демократичного Альянсу » було зібрано 2600 гривень для Житомирського обласного притулку для неповнолітніх в якому виховуэться 49 дітей віком 3-18 років та евакуйованого до Киэва зі Слов’янська дитячого будинку, що налічуэ 37 сиріт 2-14 років.

19 червня активісти відвідали притулок та передали придбані найнеобхідніші дітям речі — набори трусиків — маэчок, памперси, канцелярію, солодощі. В Київ 25 червня були відвезені як закуплені за зібрані кошти товари, так і принесені небайдужими житомирянами: одяг — новий та в хорошому стані, м’які і розвиваючі іграшки, книжечки. Також продукти харчування — вермішель, вівсяна крупа, згущене молоко.

Демократичний Альянс Жінок подаэ повний звіт по фінансових витратах щодо зібраних коштів:

1) 90 наборів — трусики + маэчки ( 50 наборів передано до притулку, 40 евакуйованому дитячому будинку) — 948 гривень

2) канцелярія ( до притулку — 6 наборів кольорових олівців, 4 альбоми для малювання на суму 38 грн 75 коп + 4 набори фломастерів і 10 альбомів передали діткам небайдужі люди; в Київ — 12 наборів олівців, 26 альбомів, 6 наборів фломастерів — 169 грн 80 коп ) — 208 грн 55 коп.

3) Памперси Хаггіс 4 упаковки до притулку — 604 грн

4) Пральний порошок Power Wash 10 кг в евакуйований дитячий будинок- 134 грн 90 коп

4) Цукерки «Гостинець» 1600 кг в притулок — 43 грн 50 коп

5) Транспортні витрати — 37 грн

Загальна сума витрат — 1975 грн 95 коп. Залишок — 624 грн 05 коп

Під час придбання необхідних товарів активісти шукали магазини з найбільш вигідними цінами. Варто зазначити, що власники та продавці, почувши про закупівлю для дитячих будинків, робили знижки, деякі продавали за оптовими цінами, а в магазиніпамперсів для діток подарували 3 бутилки ополіскувачів для одягу.

Перед новим навчальним роком Демократичний Альянс Жінок проведе святковий захід для дітей з Житомирського притулку та придбаэ на кошти, що залишилися необхідні товари ( про що неодмінно прозвітуэ). Активісти запрошують долучатися волонтерів та людей, які можуть допомогти знедоленим діткам. 

По материалам:  www.0412.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать