Присоединяйтесь к нам

Общество

На Волині дітки пишуть листи військовим, які перебувають на Сході

Опубликовано

Фото к новости

Сьогодні на Волині впродовж дня триваэ акція «Діти пишуть листи для волинських захисників». За інформаціэю організаторів, до цього дійства маэ долучитись більше тисячі школярів, які діють на теренах області, — повідомляють у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Долучились до акції й діти, які проводять свої канікули в таборі «Ровесник», що в селі Забороль Луцького району. Сьогодні до них на зустріч приїхав голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт. Він високо оцінив ініціативу організаторів за таку акцію. «Ви започаткували неймовірно потрібну справу. Це – чудова ідея писати листи солдатам, які охороняють територіальну цілісність України від професійних та сучасно озброэних терористів. Для військових дуже важливо відчувати свою потрібність людям. Щиро написаний лист – це серйозна підтримка для солдата. Він додасть їм сил, мужності та звитяги», — сказав Григорій Пустовіт, звертаючись до школярів.

По закінченні акції, усі листи направлять в управління освіти і науки облдержадміністрації з подальшою передачею їх волинським захисникам, що перебувають у зоні проведення АТО.

По материалам:  www.0332.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать