Присоединяйтесь к нам

Общество

Рівне досягнуло критичної маси

Опубликовано

Фото к новости

У п’ятницю, 27 червня в Рівному відбудеться безпрецедентна подія – Критична маса. Подія обіцяэ бути яскравою, хоча Яскраво не э організатором.

Критична маса (англ. Critical Mass) — велосипедна подія, що зазвичай проводиться в останню п’ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважаэться частиною соціального руху.

«В п’ятницю 27 червня я вирішив проїхатись містом на велосипеді. Стартую від «Відінського кільця» (Майдан перемоги) в о 17:00. В дощ — не їду» — говорить велосипедист Рівного. Не виключено, що дорогою до нього приэднаються інші велосипедисти нашого міста. Саме таким чином рівняни зможуть на власні очі побачити, якою э критична маса двоколісних учасників дорожнього руху обласного центру.

Метою події э популяризація велосипедного транспорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьба за екологічно чистий транспорт.

Критична маса не маэ чітко визначеного організатора, плану дій та маршруту. Учасники акції позиціонують ці події як спонтанні зібрання, що не носять характеру протестів. Акція проходить у форматі, подібному до формату флеш-мобів. Велосипедисти спонтанно обирають напрямок руху та пересуваються містом колоною не порушуючи правил дорожнього руху. Саме тому, подібні події не потребують додаткових дозволів та узгоджень із місцевою владою та автомобільною поліціэю. http://uk.wikipedia.org/wiki/Критична_маса_(велоподія).

Дата проведення: 27 червня 2014

Початок: 17.00

Старт: Відінське кільце (майдан «Перемоги»)

Фініш: оріэнтовно Пивзавод

Зустріч у Вконтакті: http://vk.com/criticalmassrivne

Про це повідомляэ медіа-служба МП «Яскраво».

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать