Присоединяйтесь к нам

Общество

У Житомирі стартував конкурс за звання «Кращий бухгалтер України-2014»

Опубликовано

Фото к новости

26 червня в Житомирі відбулася прес-конференція, присвячена відкриттю конкурса «Кращий бухгалтер України-2014».

Відкриваючи прес-конференцію, голова Житомирського відділення громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» — Галина Горбунова  сказала:

«Мета конкурсу — дати бухгалтерам підтвердження їх рівня кваліфікації, підняти престиж професії. Але цього року, цей конкурс маэ і ще одне, дуже важливе значення. Наша країна перебуваэ у важкому економічному становищі, нам вкрай необхідні грамотні фахівці, досвід і знання яких можуть і повинні бути використані у відродженні економіки нашої Держави. Тому Конкурс — це ще й інструмент для виявлення таких особистостей і залучення їх знань на обласному та всеукраїнському рівні. Наприклад, переможці цього Конкурсу на Всеукраїнському рівні братимуть участь у формуванні пропозицій для Методологічної Ради при Міністерстві фінансів України. Безумовно, досвід переможців на обласному рівні можна і потрібно використовувати і в востановлении економіки Житомирщини».

На підтримку конкурсу на прес-конференції виступили директор Житомирського державний центру науки, іновацій та інформатизації — Матюшенко В.І., начальник інформаційно-комікаціонного відділу Міністерства доходів і зборів у Житомирській області — Богатирчук С.А., голова відділення АПП в Житомирській обл. — Луцук Т.А., постійний лектор щомісячних безкоштовних семінарів від Баланс-Клубу, сертифікований аудитор, КЕН, докторант — Панченко І.А., гл. бухгалтер департаменту інформатизаційній діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА — Комаренко Р.Т. і гол. бух. ПП «Артленд» — Хачатрян Э.В.

Присутні на прес-конференції бухгалтера змогли дізнатися, що конкурс вже розпочався 20 червня і можна приступати до тестування на 1 етапі конкурсу, для чого треба зайти на сайт http://www.ua-award.org/ і зареэструватися.

Конкурс проходить в 3 етапи за трьома номінаціями:

1. Кращий бухгалтер України в комерційних підприэмствах

2. Кращий бухгалтер України бюджетної сфери.

3. Гордість професії

Закінчиться конкурс записом телевізійного шоу 25 жовтня 2014 в Киэві, на якому будуть визначені переможці третього етапу, які отримають звання: «Кращий бухгалтер України в комерційних підприэмствах», «Кращий бухгалтер України бюджетної сфери» і «Гордість професії».

Довідково: Вперше конкурс був організований і проведений в 2013році громадською організаціэю «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Своэ існування Всеукраїнський бухгалтерський клуб почав з клубу бухгалтерів в Дніпропетровську в 1991 році після розвалу Радянського Союзу. У Житомирі Клубна робота, а саме організація безкоштовних семінарів для бухгалтерів, почалася з весни 2011 року, коли був проведений перший спільний з АПП безкоштовний семінар. Офіційно Житомирське відділення громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» було зареэстровано 12 травня 2012 року. За весь час роботи Клубу в Житомирській області вже проведено 44 безкоштовних семінару для бухгалтерів, як у Житомирі, так і в районах області.

На семінарах лекторами виступають як постійний сертифікований аудитор, кандидат економічних наук Інна Анатоліївна Панченко, так і фахівці фінінспекції, казначейства, податкових органів, АПП, управління агропромислового комплексу, фахівці управління праці та фондів.

15 серпня плануэться проведення святкового семінару для бухгалтерів: запрошуються усі бажаючі.

По материалам:  www.0412.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать