Присоединяйтесь к нам

Общество

Десантникам 95-ої бригади у Житомирі вирішили змайструвати корабель?

Опубликовано

Фото к новости

Сьогодні у Прес-центрі Житомирської ОДА о 16:00 відбудеться прес-конференція уродженця Житомира, видавця газети «Поліська Січ» та колишнього керівника Житомирської обласної СНУМ – Максима Банникова.

На прес-конференції Максим – випускник та аспірант юридичного факультету МГУ ім. М.В.Ломоносова, презентуэ свій новий творчий проект – Креативний Житомир. У рамках проекту насамперед відбуватиметься збір коштів на побудову Великого Десантного корабля «Житомир», який дозволить воякам звитяжної 95-ої бригади отримати сталі навички морського десантування та припинить спокійний сон московських дачників у Сочі та Сухумі.

Також буде побіжно повідомлено про інші проекти, здійснювані Максимом та командою у рамках створеного ним 2 роки тому КБ «Матрос Кошка»».

Вочевидь, завуальованою темою презентації э натяк на те, що  солдатам 95-ї аеромобільної бригади прийдеть  відстоювати Крим.

Але навіщо нашим десантникам «Великий корабель» та всі подробиці заходу повідомить наш кореспондент під час зустрічі з Максимом Банниковим.

По материалам:  www.0412.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать