Присоединяйтесь к нам

Общество

Реформу української міліції розпочнуть зі Львова (ФОТО, ВІДЕО)

Опубликовано

Фото к новости

Міліція стане ближче до народу. У Фейсбуку вже можна знайти сторінки начальників райвідділів. А оцінка роботи львівської міліції буде проходити на місцях, а не у кабінетах відомств.

Вчора, 30 червня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що реформування міліції розпочнуть із львівської міліції. Про це інформуэ МВС України.

«У ході першого етапу пілотного проекту плануэться провести, перш за все, дослідження того, що насправді представляэ собою міліція цього регіону, які проблеми, потреби, очікування та пропозиції правоохоронців», — розповів директор Харківської правозахисної групи й один із найактивніших учасників дорадчого міліцейського органу Эвген Захаров.

Захаров наголосив на необхідності створення місцевої поліції, яку оцінять жителі регіону, а не чиновники.

 «Ми плануэмо створити й автоматизовану систему реакції на повідомлення громадян про скоэння різних злочинів. Сподіваэмося, що вже незабаром вона запрацюэ у Львові та області», — сказав Эвген Захаров і зазначив, що будуть введені також деякі механізми для захисту прав затриманих за эвропейським зразком.

«Хочемо, щоб діяльність міліції була більш прозорою, ніж вона э сьогодні. Як відомо, начальник главку обласної міліції Дмитро Загарія розпорядився всім керівникам райвідділів міста відкрити акаунти у Фейсбуку з метою прямого спілкування з людьми», — додав Захаров.

Під час зустрічі присутні сказали, що покладають надію на мера Львова Андрія Садового.

 «Львів обрано з двох причин. Перше, це позиція громадськості, яка бажала провести подібний експеримент, по-друге, в експерименті візьмуть участь фахівці західного регіону, в тому числі й Львівського університету внутрішніх справ, де э великий кадровий потенціал. Тут також краще всього був організований конкурс з обговорення кандидатур на посаду керівника головного міліцейського управління і, що важливо, саму ідею обговорюваного проекту підтримав новообраний начальник обласної міліції Дмитро Загарія. Ось чому обрання Львова в якості експерименту був не випадковим», — сказав Эвген Захаров. 

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать