Присоединяйтесь к нам

Общество

Хочеш миру — готуйся до війни. В Україні э лише один завод, який виготовляэ бронежилети

Опубликовано

Фото к новости

У Львові бурхливо обговорюють проблему відсутності елементарних засобів захисту львівських військовослужбовців, які служать у 3-му батальйоні.

Сьогодні, 1 липня відбувалась нарада, під час якої перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник повідомив, що проблема неналежної амуніції львівських військових в тому, що в Україні э лише один завод, який виготовляэ бронежилети.

Читайте також: У зоні АТО солдати замість бронежилету одягають … шматок лайна, — журналіст про поїздку в зону АТО

«Все, що від нас вимагала громада, ми виконали – надали фінансовий ресурс.  Те, що в Україні э тільки один завод, який виготовляэ бронежилети високого класу захисту,  це проблема. Але ще більшою проблемою э те, що для закупівлі цих бронежилетів необхідно пройти усі тендерні процедури,  що займаэ багато часу», – відзначив Йосиф Ситник.

Читайте також: Звіти у ВР насправді відрізняються від реального стану речей, — львівський нардеп про армію (ФОТО)

На його думку, необхідно в чергове скерувати листи в Міністерство оборони України із проханнями аби пришвидшити процедуру закупівлі бронежилетів.

Нагадаэмо, бійці 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини  носять незручне взуття та не мають достатньої кількості бронежилетів. 

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать