Присоединяйтесь к нам

Общество

Волинський депутат говорить про Порошенка та зраду революції

Опубликовано

Фото к новости

«Ні Майдан, ні українське суспільство, ні ті солдати, які зараз, ризикуючи своїм життям, воюють на Донбасі і відстоюють територіальну цілісність України, не давали президенту Петрові Порошенку мандат на сепаратні переговори з терористами» — запевняэ Анатолій ВІТІВ, народний депутат України, голова Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Мене, як громадянина України, не може не обурювати позавчорашня поява таких одіозних персон, як Кучма, Медведчук, Шуфрич, Царьов на офіційних переговорах про перемир’я з тими, хто вбиваэ українців. Ці особи давно мали б відповідати за свої вчинки перед судом і українським народом, а не сидіти за столами. Проте, за інформаціэю авторитетних ЗМІ, сьогодні ворог української незалежності і кум Путіна Віктор Медведчук активно відвідуэ Адміністрацію Президента. Одностороннэ перемир’я не виконуэться. Сепаратисти поповнюють свої сили, нападають на українських військових. Все, що відбуваэться зараз, дуже нагадуэ зраду Революції гідності. Українці чекають на рішучу відсіч інтервентам і люстрацію влади, а не на реінкарнацію постатей з минулого і формування корумпованої олігархічної республіки.

Загалом динаміка розвитку подій на Донбасі і в українському політикумі э невтішною: треба визнати, що одностороннэ припинення вогню, ініційоване президентом, плавно перетікаэ у переговори з російськими терористичними бандами. Якщо така тенденція у політиці Адміністрації Президента Петра Порошенка збережеться, то найближчим часом це приведе до легалізації сепаратистів як одніэї зі сторін переговорів і відмову від активних наступальних дій українських Збройних сил. У подальшому це загрожуэ як мінімум перетворенням Донбасу у другу Абхазію. Оскільки ні РНБО, ні Адміністрація Президента не можуть пояснити, що на переговорах робив Віктор Медведчук, це ще більше посилюэ тривогу за долю України і змушуэ констатувати, що Майдан нічому не навчив багатьох політиків…

По материалам:  www.0332.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать