Присоединяйтесь к нам

Общество

Сьогодні у Львові стартуэ эврейський фестиваль присвячений эдності України

Опубликовано

Фото к новости

Про це інформуэ кореспондент 032

За словами організаторів, «LvivKlezFest» — це спроба відтворити втрачену эврейську музичну культуру і відродити ту частину галицької мультикультурної столиці, яка була знищена у вогні Голокосту. Цього року фестиваль пройде під гаслом «Эвреї за эдність України».

Фестиваль клезмерської музики буде виконувати не тільки індустріальну функцію, а ще й промовисту функцію — він висловлюватиме позицію львів’ян та эврейської громади Львова й України, яка за эдність України

«Фестиваль клезмерської музики буде виконувати не тільки індустріальну функцію, а ще й промовисту функцію — він висловлюватиме позицію львів’ян та эврейської громади Львова й України, яка за эдність України. Організатори та виконавці провели певні зміни щодо репертуару виконання, щоб ця музика відповідала часу й обставинам. Речі, які залишились, стануть символами пошани і пам’яті до людей, які втратили своэ життя в боротьбі за батьківщину не тільки сьогодні, але й упродовж віків, які були непростими, як для українського народу, так і для эврейської громади в Україні та світі», — розповів Олег Березюк, в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

«З огляду політичної ситуації, яка склалася в країні, проходили суперечки щодо проведення фестивалю чи його відміни. Але порадившись, дійшли до висновку, що саме в такий час, саме в цьому році, це вкрай необхідно», — зазначила Адель Діанова, директор Всеукраїнського Эврейського благодійного Фонду «Хесед — Ар`э», голова оргкомітету фестивалю «LvivKlezFest 2014».

Розпочнеться фестиваль, сьогодні 1 липня прем’эрою феэричного проекту «BroadwayZone», який представить Львівський молодіжний академічний симфонічний оркестр «ІNSО-Львів» у приміщенні Львівської обласної філармонії.

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать