Присоединяйтесь к нам

Общество

Мер Львова шукаэ варіанти альтернативного пального – від сміття до вугілля

Опубликовано

А український борг за газ назвав унікальною можливістю за роки Незалежності.

У Львові триваэ робота щодо використання альтернативних видів палива, зокрема, на об’эктах ЛМКП «Львівтеплоенерго». Як розповів Андрій Садовий, зараз фахівці вивчають можливість запровадження таких технологій на ТЕЦ-2.

«Наша держава маэ унікальний шанс. В нас за 23 роки не працювала жодна програма по енергозбереженню. Якщо ми почнемо інвестувати у енергозбереження, то газу нашого українського виробництва буде цілком достатньо і для виробництва, і для населення. Треба також використовувати альтернативні види палива. В нас на балансі «Львівтеплоенерго» э ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2. На ТЕЦ-2 ми сьогодні працюэ спільно з німецькими колегами по моделі альтернативних видів палива для виробництва тепла. Це вартісні проекти. Але ціна на газ не буде меншою, вона буде тільки рости. Тому це питання сьогодні актуальне», — сказав мер Львова.

Андрій Садовий додав, що сьогодні розглядають усі варіанти альтернативного пального — вугілля, відходи та деревину.

«При нормальному інвестуванні, якщо буде підтримка Эвропейського Союзу, будуть відповідні грантові підтримки, э можливість використання котлів, які будуть спалювати вугілля, відходи, деревину. Маэ бути необхідна кількість ціэї деревини. Сьогодні ніхто не може забезпечити великої кількості. Якщо брати приватну будівлю – це можливо. А для ТЕЦ, яка виробляэ тепло чи гарячу воду для половини міста, знайти достатню кількість палива – складно», — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова. 

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать