Присоединяйтесь к нам

Общество

На Рівненщині розроблять обласну Програму соціального захисту військовослужбовців

Опубликовано

Фото к новости

1 липня під керівництвом голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова відбулася інструктивно-методична нарада з питань проведення оборонно-мобілізаційних заходів на території Рівненської області та соціального захисту рівненських військових, які беруть участь в АТО. Про це повідомляэ прес-служба Рівненської обласної ради.

Як наголосив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, нарада проводиться на виконання рішення сесії обласної ради № 1182 від 13 червня 2014 року щодо дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні військовими комісаріатами області мобілізаційних заходів.

— Останнім часом ми отримуэмо багато інформації про те, що роздаються матеріальні винагороди за те, щоб окремі особи не були мобілізовані, — сказав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. — Тому я попрошу присутніх докласти всіх зусиль, щоб такого не відбувалося.

Зі слів військового комісара Рівненської області Дмитра Оксенюка, комісаріат не володіэ інформаціэю про порушення законодавства при проведенні мобілізаційних заходів, однак, військові готові приділяти цьому питанню більше уваги.

Про стан дотримання законодавства під час проведення оборонно-мобілізаційних заходів в Рівненській області також прозвітував прокурор Рівненської області Сергій Кубрак, начальник УМВС України в Рівненській області Микола Щирук, заступник начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області Юрій Петруняк. На сьогоднішній день ці структури не виявили серйозних порушень при проведенні мобілізаційних заходів.

Не менш важливим питанням, яке обговорювали на нараді, э стан проходження військової служби мобілізованими з території Рівненської області. Особлива увага була приділена обговоренню питання про заходи соціального захисту військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях, та їх сімей.

Голова Рівненської обласної ради запропонував допомогти військовослужбовцям та їх сім’ям силами обласного бюджету. У результаті внесення пропозицій, очільник Рівненщини дав доручення розробити обласну Програму щодо соціального захисту військовослужбовців, які перебувають на сході України у зоні АТО, та їх сімей. Для затвердження Програми буде скликано сесію обласної ради.

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать