Присоединяйтесь к нам

Общество

У Львові зоозахисники скаржаться на бездіяльність директора ЛКП «Лев»

Опубликовано

Захисники тварин у Львові стверджують, що в ЛКП «Лев» продовжуються зловживання, а також гальмуються всі позитивні зміни

Про це сьогодні, 1 липня, повідомила заступник директора ЛКП «Лев», делегована на цю посаду від громадськості Наталія Місьонг, інформуэ кореспондент 032.ua

За словами Наталії Місьонг на підприэмстві відбуваються речі, які неприпустимі у розвинутому суспільстві: «Уся робота зосереджена на відловлювання собак, але нікого не цікавить питання їх утримання та покращення умов роботи персоналу».

« В.о. начальника ветеринарного відділу підприэмства Олег Юзьків гальмуэ всі позитивні зміни. У нас була ініціатива провести в суботу «День відкритих дверей», але цю акцію скасували. Чи потрібна на підприэмстві така людина, яка окрім шкоди нічого не може зробити?», – скаржиться Н.Місьонг.

Водночас директор ЛКП «Лев» Богдан Марків запевнив, що робить усе можливе, аби покращити ситуацію, а день відкритих дверей було скасовано з огляду на безпеку відвідувачів: «Я скасував день відкритих дверей, щоб врятувати людей. Адже нещодавно на підприэмстві трапився нещасний випадок — собака вкусив працівника»

Нагадаэмо, у ЛКП «Лев» за місяць влаштували 23 безхатченка, одного – усипили. Упродовж червня ЛКП «Лев» було прилаштовано у добрі руки 23 безпритульні тварини, з яких 17 – дорослих.

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать