Присоединяйтесь к нам

Общество

Адреналін зашкалюэ: у Львові сміливці стрибають з дев’ятиповерхівки (фоторепортаж)

Опубликовано

Фото к новости

Адреналін зашкалюэ: у Львові сміливці стрибають з дев’ятиповерхівки (фоторепортаж)

Команда львівських фахівців організувала у Львові справжнэ свято для любителів екстремальних розваг.

Зокрема, 29 червня, в День молоді, клуб активного відпочинку «KAVA» влаштував у Львові один з найбільш екстремальних видів активного відпочинку в Україні – «Rope jumping».

В заході взяло участь близько сотні львів’ян. Вони стрибали з 30 метрів висоти, зокрема з даху з дев’ятиповерхової будівлі. Родзинкою екстремального заходу стали дівчата, які стрибали з дев’ятиповерхівки в бікіні та у вишиванках.

«Мені дуже сподобалось. Емоції просто зашкалюють. Я одягнула бікіні, а моя подруга — вишиванку. Стрибати з висоти та ще у такому одязі — доволі цікаво та незвично. Під час польоту, я зрозуміла, що хочу стрибнути ще раз», – ділиться враженнями після стрибка Катерина.

«Дуже класні організатори. Нас зустріли, провели інструктаж. За словами організаторів, люди часто переживають, мовляв, стрибнуть не правильно, зіштовхнуться зі стіною будинку, тощо. Втім, я переконався на власному досвіді, що інструктори використовують відповідну систему безпеки», — зазначив в коментарі 032.ua львів’янин Андрій.

Додамо, у Львові вартість одного стрибка коштуэ 150 грн. Для того, щоб стрибнути з дев’ятиповерхової будівлі попередньо потрібно пройти реэстрацію у соціальній групі /vk.com/kavarope та оплатити завдаток.

По материалам:  www.032.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать