Присоединяйтесь к нам

Общество

Кіоск, який хотіли розмістити в дворі у людей, мав спохабити вул. Валову?

Опубликовано

Кіоск, який хотіли розмістити в дворі у людей, мав спохабити вул. Валову?

Фото к новости

Працівники ПП «Східний масив» здійснили ремонт-відновлення підпірної стіни у сквері за адресою вул. Руська,19, де днями підприэмці мали намір самовільно облаштувати кіоск, повідомляэ управління ЖКГ.

«Нагадаэмо, що у суботу, 20 грудня, у дворі дому за адресою вул. Руська, 19, почалися роботи із облаштування каркасу для малої архітектурної форми. На місце події терміново прибув директор ПП «Східний масив», яке обслуговуэ дану територію, разом із представниками муніципальної поліції. Після інформування начальником управління муніципальної поліції Сергіэм Волковим міського голови, Сергій Надал доручив негайно припинити роботу із монтажу кіоска до повного вивчення законності дій підприэмця. Однак той не дослухався до припису муніципальної поліції і продовжив роботи із встановлення конструкції.

Проблема виникла тому, що, відповідно до технічної документації, було передбачено встановити кіоск на вул. Валовій, а роботи почали здійснювати на прибудинковій території будинку вул. Руська, 19″, – йдеться у повідомленні управління.

Вже у вівторок невідомими у балаклавах конструкцію було демонтовано.

З приводу самовільного спорудження металевої конструкції відкрито кримінальне провадження.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать