Присоединяйтесь к нам

Спорт

Луганський губернатор попередив, що «агресивні емісари отримають по зубах» (ВІДЕО)

Опубликовано

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк попередив активістів Эвромайдану, щоб вони не втручалися в справи регіону.

Заяву він зробив під час засідання обласного штабу із забезпечення громадського порядку та стабільної роботи, повідомляэ прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Зокрема глава Луганської ОДА звернувся до «емісарів, які намагаються заїхати на луганську землю»:

«Ви повинні знати: на Луганщині живуть дуже порядні і хлібосольні люди. Ми любимо приймати гостей. Але ми любимо не тільки відпочивати, але й працювати…», — сказав Пристюк.

У той же час він попередив «ті гарячі голови, хлопців із західної України, які намагаються приїхати на Луганщину і встановити свої порядки, влаштувати тут дебош і хаос: ви отримаэте по зубах, і дуже боляче!».

«Тому що на сьогоднішній день у нас терпінню вже теж приходить кінець», — вказав він.

Губернатор також закликав протестуючих «не грати з вогнем»:

«Ви в цьому вогні можете самі згоріти. Ми нікого не чіпаэмо. У нас э власна позиція. Ми проти того шабашу, який відбуваэться по областях, особливо на Західній Україні», — заявив Пристюк, пообіцявши «стабільно працювати».

Як відомо, депутати Луганської облради заявили, що беруть на себе відповідальність за спокій і правопорядок у місті і дали добро на створення «народних дружин» із казаків і «тітушок».

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать