Присоединяйтесь к нам

Спорт

Закон «Про амністію» чи «закон заручників»? Над цим уже розмірковують правозахисники

Опубликовано

Закон «Про амністію» чи «закон заручників»? Над цим уже розмірковують  правозахисники та експерти. Вони мають сумніви щодо його реального впливу на вирішення нинішнього  політичного конфлікту  і не вважають його компромісним

У місцевому Штабі національного спротиву новий антикризовий  закон критикують.  Кажуть, він не виконуэ раніше заявлені  вимоги  Майдану.

Політолог  Василь Климончук каже, новий закон не здатний  вирішити конфлікт між владою та протестувальниками. Припускаэ,  напруженість після таких ініціатив правлячої партії  у суспільстві зростатиме. На це вказують настрої  людей після прийняття закону  у Верховній Раді.

Юрист Олексій Гаврилець називаэ закон «Про амністію» недосконалим. Правник стверджуэ,  документ маэ чимало недоліків з юридичної точки зору. Адже він не  узгоджений з усіма подібними нормативно-правовими актами. Зокрема, з Кримінально-процесуальним кодексом та законом України «Про застосування амністії».

Експерти переконані: закон «Про амністію» э лише одним з кроків врегулювання суспільно-політичної кризи, яка нині пануэ в Україні. До речі, виконати умови влади мітингувальники мають упродовж  15-ти діб.  

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать