Присоединяйтесь к нам

Спорт

Редван Мемешев: "Кращий — Зозуля" (+ Відео)

Опубликовано

Фото к новости

Нападника «хрестоносців» Редвана Мемешева після першої частини чемпіонату встигли назвати чи не головним відкриттям та надіэю «Волині». Справді, 20-річний реактивний Редван дуже швидко вписався в ігрову концепцію Віталія Кварцяного, а головне прагне удосконалюватися, усвідомлюэ, що забивши три голи (нехай і два з них «Шахтарю»!), рано спочивати на лаврах. Власне про це Мемешев розповів і у підсумковому в 2013 році інтерв`ю клубній прес-службі.

— Редване, яку подію у твоэму житті назвеш найзначущішою у 2013 році?

— Це, напевне, дебют у найвищій футбольній лізі України. Як-ніяк, це найкраще, що може бути в житті спортсмена. Я потрохи здійснюю свою футбольну мрію і у подальшому хочу ще просуватися вперед.— Голи, які ти забив «Шахтарю» і «Таврії», буваэ сняться?

— Вони перші в кар`эрі на такому рівні. Звісно, радий, що ще й два у ворота гранда українського футболу — «Шахтаря». Приэмно було і в Сімферополі забивати, адже я з Криму. Але на цьому зупинятися не можна. Забивати і вигравати разом із командою — ось моя мета.

— Перед матчами футболісти часто кажуть: «От сьогодні обов’язково заб`ю» або ж хтось пророкуэ їм голи… У тебе були подібні ситуації?

— Хлопцям пообіцяв забити перед «Шахтарем», перед «Динамо» також, але не вийшло… Перед «Тавріэю» сказав нашим, що будемо грати тільки на перемогу і обов’язково відзначуся в рідному для себе краї.— В наступному році які елементи гри тобі слід удосконалювати?

— Це передусім робота в тренажерній залі. І тренера, і партнери, і вболівальники, і батьки, і друзі радять мені краще стояти на ногах, чіплятися за м’яч. Тому мушу займатися силовою роботою, аби прогресувати надалі.— Вже плани на зимові канікули склав собі?

— Найімовірніше, буду вдома. З батьками, у теплі та затишку. Довго з ними не бачився.

— Кращий гравець українського чемпіонату на твою думку…

— Мій варіант — Роман Зозуля.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать