Присоединяйтесь к нам

Спорт

Андрій Курков привезе до Рівного «Львівську гастроль Джимі Хендрікса»

Опубликовано

Ситуація в країні не стаэ на заваді культурному відпочинку та розвитку рівнян. Видавництво «Фоліо» спільно з МГО «Література.РВ» запросили до нашого міста відомого письменника, автора понад 20 книг, у тому числі эвропейських бестселлерів — Андрія Куркова. 12 лютого він презентуватиме роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса».

Неоднозначна назва цілком пасуэ до вмісту книги. Подекуди навіть сюрреалістична розповідь закручуэ два сюжети: реалістичні пригоди радянських хіпі, які централізувалися у Львові, а також історію вигаданої пари закоханих, які заробляють на життя оригінальним способом. Герої роману — люди абсолютно різних соціальних категорій: від андерграунду — до інтелектуальної еліти.

У «Львівських гастролях…» можливі дружба хіпі та кадебіста, дівчина із алергіэю на гроші, чайки над суходільним Львовом та Юрій Винничук, що прагне захопити владу над цим містом.

Незважаючи на оманливе відчуття легковажності, роман піднімаэ багато актуальних питань, часом навіть неочікуваних.

На контрасті у книзі вміщено фотографії львівських вулиць, будівель, і навіть частини мапи. Читач може буквально уявити кожне місце, де відбуваються описані події, а подекуди навіть підловити автора на неточностях.

«Львівська гастроль Джимі  Хендрікса» — роман, написаний у Львові та про Львів, проте не з одного лише бажання автора. Створити таку книгу запросив Куркова міський голова Андрій Садовий. Письменник додаэ, що у час написання роману після кожної його поїздки у Львів дещо змінювалася концепція твору та сюжет. Книга обростала новими сюжетними лініями, епізодами та героями.

На зустрічі можна буде поспілкуватися із письменником, отримати відповіді на оригінальні запитання та безпосередньо придбати книгу.

_________________________________________________________

Дата: 12 лютого

Початок: 18.30

Місце: «Книжковий супермаркет» (вул. Соборна, 47, ТЦ «Злата Плаза»)

Організатором заходу э:

Видавництво «Фоліо» та МГО «Література.РВ»

Контактні дані:

(098)454-93-09; (093)109-82-53 — Невірковець Аня

Довідка:

Андрій Курков — український російськомовний письменник, журналіст, публіцист, сценарист (за його роботами знято понад 20 документальних і художніх фільмів). Його твори перекладені 36 мовами, в тому числі англійською, німецькою, французькою, голландською, іспанською, японською, турецькою.

Член Спілки кінематографістів України та Національної спілки письменників, член Эвропейської кіноакадемії, постійний член жюрі премії Эвропейської кіноакадемії «Фелікс». Член поважної письменницької організації – англійського ПЕН-клубу.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать