Присоединяйтесь к нам

Спорт

У Вінницькій облраді шукають вибухівку

Опубликовано

Фото к новости

Сьогодні, 31 січня, близько 10:30 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що на 4 поверсі будівлі Вінницької облдержадміністрації знаходиться вибухівка.

На місце події негайно прибули група вибухотехніків із кінологами, начальник УМВС у Вінницькій області генерал-майор Віктор Русин,начальник Вінницького міського відділу УМВС полковник міліції Юрій Куций, начальник УДСНС у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук.

Наразі обстежено балкон четвертого поверху та кабінет заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової. Вибухових речовин чи зброї там не виявлено. Перевірка триваэ.

Охорона «Вінницької народної ради» не дозволяэ журналістам проводити зйомку у коридорі четвертого поверху будівлі, мотивуючи це тим, що там знаходяться службові приміщення.

Працівники облдержадміністрації та облради починають виходити на роботу. Їх впускають за перепустками, які оформлюють на вході будівлі – після пред’явлення службових посвідчень.

Нагадаэмо, що сьогодні о 10:00 мали продовжитися переговори між керівництвом «Вінницької народної ради» та керівництвом облдержадміністрації та облради. Наразі перемовини ще не розпочалися.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать