Присоединяйтесь к нам

Спорт

Працівники Державтоінспекції Рівненщини взяли участь у Спартакіаді (Фото)

Опубликовано

Фото к новости

Щороку на базі спортивно-оздоровчого табору «Олімпіэць», що в селі Хрінники, проходить Спартакіада журналістів Рівненщини. Цьогоріч участь у ній взяло 11 команд, а загалом понад 60 учасників із різних куточків нашого краю. Про це повідомляэ прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Відволіктися від повсякденної і напруженої роботи та «розім’яти» м’язи вирішив і збірний колектив сектору зв’язків з громадськістю та відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області. Впродовж двох днів всі учасники змагалися у восьми найбільш масових видах спорту, а саме: настільному тенісі, бадмінтоні, армреслінгу, шахах, шашках, дартсі, перетягуванні линви та підніманні гирі.

Повернулися з ХV по рахунку Спартакіади працівники міліції з рядом нагород. Зокрема, капітан команди, інспектор з профілактичної роботи відділу Державтоінспекції Руслан Панасюк посів три призові місця: у змаганнях з настільного тенісу, бадмінтону та шахів.

«Під час таких змагань кожен учасник маэ змогу показати свої вміння у різних видах спорту, проявити силу духу, цілеспрямованість, волю до перемоги та просто провести веселий та активний відпочинок поза роботою»,? зауважив заступник начальника відділу Державтоінспекції Рівненщини Віктор Мороз.

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать