Присоединяйтесь к нам

Технологии

Kupa X15 UltraNote: мощный планшет с Windows 8

Опубликовано

Фото к новости

Планшет, що працює під управлінням Windows 8 і наділений значними параметрами, представила американська компанія Kupa. Новинка називається Kupa X15 UltraNote, девайс вперше був продемонстрований публіці ще в жовтні 2012 року, тепер планшет надійшов у продаж.

Планшетний комп’ютер Kupa X15 UltraNote прибуде в роздрібні торгові точки в чотирьох модифікаціях. Кожен з варіантів буде мати спільні риси: 10,1 «дисплей на основі IPS-матриці c дозволом 1920×1200 пікселів, 8 Гбайт оперативної пам’яті, бездротові модулі Wi-Fi і Bluetooth, основна і фронтальна камери і акумуляторна батарея з можливістю заміни. Основні відмінності між моделями криються у використовуваному процесорі і місткості дискового простору.

Так, наприклад, базова конфігурація Kupa X15 UltraNote отримає процесор Intel Core i5 і твердотільний накопичувач місткістю 64 Гбайт, ціна пристрою складе $ 1100. Флагманська модель обзаведеться мікрочіпом Intel Core i7, SSD-накопичувачем місткістю 128 Гбайт і бездротовим адаптером HSPA. Планшет дозволяє підключати док-станцію з апаратною клавіатурою, зовнішнім акумулятором, портами VGA, Ethernet і USB.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать